Loading...
Akce
Přehrát video
Prachová barva 4g super červená - Roxy and Rich

Prachová barva 4g super červená - Roxy and Rich

bez mléka bez mléka
bez lepku bez lepku
vegan vegan
Prachová barva super červená. Balení 4 g.
Skladem poslední 3 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

179 Kč
4475 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Fondust je vodou ředitelná prášková barva je speciálně navržena k barvení potravin s velmi nízkým obsahem vody. Série vodou ředitelných práškových barev Fondust, jejíž je tato barva součástí, se vyznačuje: – Matný povrch - Rozpustné ve vodě – Silná koncentrovaná barva – 36 krásných barev v sérii – 100% jedlé - Bezlepkový – Bez laktózy – Bez arašídů a ořechů - Vhodné pro vegetariány a vegany Barvu lze použít k obarvení fondánu, marcipánu, královské polevy, máslového krému, těsta na dorty, makronek, sladkostí, airbrush atd. Barvu NELZE použít na čokoládu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 4 g

Složení produktu

Oxid křemičitý, kukuřičný škrob, barvivo E129.

Země původu

Kanada

Další informace

Barva červená
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametry

Kategorie: Červené potravinářské barvivo
Prachová barva červená
Výrobce Roxy and Rich
EAN 653341962294
Kód produktu f4.012

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Cherry Wood 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo CHERRY WOOD propůjčí dezertům hluboký červeno-hnědý odstín s nádechem tepl

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Red Copper Satin - Edable Art

Prachová barva Red copper satin od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

92 Kč
511.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks